Inovatyvūs, šildomi rūbai.

Inovatyvūs, šildomi rūbai.

Kaip veikia šildomi rūbai ir kokią naudą jie mums teikia? 

Žmonių išmintis teigia - nėra blogo oro, yra netinkama apranga! Dabar jau galime rinktis išmanų ir protingą rūbą, kad būtume visada pasiruošę permainingoms orų sąlygoms. Šildomi rūbai yra revoliucinis sprendimas drabužių pasaulyje. Šildomuose rūbuose naudojama novatoriška technologija, skirta palaikyti komfortišką kūno temperatūrą. Pavyzdžiui, mes prijungiame savo striukę, liemenę, džemperį ar marškinius prie išorinės baterijos, populiariau angliškai vadinamos „powerbank‘o“ USB jungtimi. Ši baterija duoda elektros energijos mūsų rūbui, kad jis galėtų šildyti kūną pagal mūsų individualų poreikį, skirtingomis oro sąlygomis. Tuo pat metu prie kišenėje esančios baterijos galima prijungti dar 2 prietaisus įkrovimui. Paprastai tariant, kol vilkime, žvarbiu oru, šildomą striukę, kišenėje kraunasi mūsų telefonas ir pavyzdžiui, kaitinamojo tabako prietaisas IQOS. Toks rūbas tiek savo savybėmis, tiek išoriškai nieko nesiskiria nuo mums įprastų rūbų, tik turi papildomų funkcijų, suteikia stabilią šilumą, jaukumą, universalumą.


Šildomas rūbas leidžia jaustis šiltai, mėgautis lauko ir žiemos pramogomis itin komfortiškai daug ilgiau nei bet kada anksčiau. Tai sprendimas ir tiems kam „visada šalta“ ir tiems kam nepatinka „prisirengti“ 4 sluoksnius rūbų, žvarbiu oru. Esant permainingam, žvarbiam orui lauke, tiesiog ant marškinėlių užsidedate šildomą striukę ir Jūs pasiruošęs visoms oro sąlygų išdaigoms.


Šildomi rūbai padės pratęsti sezoną važinėjantiems paspirtuku, dviračiu ar motociklu. Tokį rūbą išmėginę pamėgs žvejai bei medžiotojai, nes jų pomėgis reikalauja ilgai būti lauke bet kokiu oru, o orai mūsų regione, kaip žinome, labai permainingi. Kam tenka dirbti ilgesnį laiką lauke, kontroliuodami striukės šilumos lygius jausis komfortiškai, nes dirbant vėsiu oru lauke, šilumos netrūksta, pats kūnas išskiria pakankamai. Bet tik sustokite pailsėti arba sumažinkite fizinio darbo/veiklos intensyvumą ir kūnas greitai atvėsta, pasidaro šalta. Tokiu atveju striukė palaiko normalią ir stabilią kūno temperatūrą. Nes kaip žinome staigi temperatūrų kaita kenkia sveikatai, galimi greiti peršalimai, perpūtimai ir pastovi sloga. Šildomas rūbas puikus pasirinkimas ilgiems pasivaikščiojimams su šeima, šuns vedžiojimui, stebėti žiemos ralio varžybas, dalyvauti kitose lauko šventėse. Mėgstys aktyvų laisvalaikį, šildomą rūbą įvertins slidininkai ir snieglentininkai. Vyresniame amžiuje šildomas rūbas pravers sveikatai, nes pastovus ir kontroliuojamas šildymas, pagerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, žmogaus imuninę funkciją, malšina skausmą, apsaugo nuo staigių temperatūrų šuolių, kai iš šiltų namų išeinate į šaltą lauką.